Prostitutka pro charitu

9. prosinec 2007 | 22.18 |
› 

Prostitutky jsou ve většině případu dost negativně vnímány a lepší společnost nad nimi ohrnuje nos. Ovšem i mezi nimi se najdou výjimky.

Chilská prostitutka Maria Carolina má hluboké charitativní cítění. Proto nabídla do aukce své tělo pro hrátky trvající sedmadvacet hodin. Nakonec získala od vášnivého dražitele čtyři tisíce dolarů, asi 72 tisíc korun, které věnuje chudým a nezaopatřeným dětem ve své vlasti.

"Jsou zde lidé, kteří darují nadaci peníze z činností, které jsou mnohem kontroverznější než ta moje. Jedinou věc, kterou jsem udělala, je, že jsem to zveřejnila," řekla novinářům rozhodně pouliční pracovnice.

Prostituce je v Chile legální, jenže kvůli náboženství stále velmi negativně vnímána. Tedy pokud se o ní hovoří nahlas, jinak ji společnost bere jako přirozenou součást. Také organizátor charity veřejně kritizoval prostitutku, že finance pocházejí z prodejného sexu."Každý může dělat, co chce, ale když mi někdo říká, že bude dělat něco nemorálního, nebudu to podporovat," uvedl mluvčí nadace Mario Kreutzberger. Peníze stejně nakonec přijal.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře