Ministrstvo radí

11. prosinec 2007 | 20.01 |
› 

Tak ministrestvo zdravotnictví zase projevilo zájem o občany a vydalo brožurku, kde nám dobře radí... Jak si berou rady k srdci naši představitelé: Nestíháme, říkají politici.

Fiktivní manželé Ocáskovi v brožuře vydané ministerstvem zdravotnictví doporučují lidem, jak trávit zdravě svůj volný čas, aby pak svými neduhy neruinovali zdravotnictví. Vedle rozcviček, procházek, sportu či spánku kladou důraz "na dobrý sex alespoň dvakrát týdně".

Pěkná rada, ale výjdeme z toho, že nejvíce jsou lidi nemocni v starším a pokročilém věku, takže počítejme:
2x týdně sex to jsou dvě balení Viagry po 4 kusech, každé bratru za 16000kč, což je 3200kč měsíčně.
Aby i manželka měla lepší prožitek ze sexu potřebuje balení ARGINMAX -za 855kč, naštěstí je na 3 měcíce, což dělá 255kč na měsíc. Takže na to, abychom byli zdravější potřebujeme měsíčně vypláznout zhruba 3500kč.Tak ať nám pan ministr poradí, kde na to senioři mají brát, když se všechno zdražuje.
Snad by mohli fasovat tabletky zdarma, když je můžou dostávat poslanci EU. Nebo tam mají nižší platy než jsou důchody u nás?

Novináři se zeptali, zda žije tak zdravě, jak předepisuje. Ministr přiznal, že zdaleka ne. Když už přišla řeč na intimní chvilky, Julínek s hurónským smíchem podotkl: "Snažím se neustále k něčemu dostat a pak zase selžu, jako každý občan.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (13x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře