Záletníci

15. prosinec 2007 | 10.45 |
› 

Pár rad pro ženaté muže, kteří běhají za děvčaty. Tohle je taková malá školička pro notorické záletníky. Že žádní nejsou? Dobrá, tak se jenom pobavíme.

Desatero pro cizoložné muže

1. Jestli máš tu sílu, raději se cizoložství vyhni - budeš mít víc času na fotbálek a pivko s kamarády a také božský klid. Každé pokušení tě brzy přejde, nebude-li přiživováno.

2. Svou hlubokou, ryzí a ve všech ohledech dokonalou lásku (dále jen "nevěra") vždy udržuj důsledně mimo rodinný krb. Na to musíš pevné nervy, ostražitost, kombinační schopnosti a dobrou paměť na všechny lži, které si vymyslíš.

3. Občasný odskok bokem je pro tvé nervy lepší než trvalý milenecký vztah. Ovšem zase si užiješ méně sexu.

4. Neoslovuj své ženy jménem - vždy používej koťátka, miláčky, broučky, andílky a jiné zdrobnělinky, jinak se vystavuješ nebezpečí, že jména zaměníš a nedožiješ se důchodu.

5. Nikdy si doma nevyřizuj milostnou konverzaci (v tomto smyslu instruuj i svou milenku) a jakýkoliv corpus delicti z mobilního telefonu okamžitě a bez výjimky maž. Náhlé hysterické hlídání mobilu, horečnaté smskování a odchody se zvonícím mobilem mimo dosah manželky jsou pro nezávislého pozorovatele velmi zábavné a pro manželku velmi podezřelé. Taky by ses mohl dožít pouze invalidního důchodu.

6. Netvař se doma jako puchejř jen proto, že jsi "zamilován". Naopak, věnuj se VŠEM svým ženám se stejným zaujetím, pozorností a radostí. Je to přínosné pro všechny zúčastněné. Nemáš-li na to energii, chuť ani peníze, představ si radši orosenou sklenici piva ve spojení s MS ve fotbale a řiď se bodem 1.

7. Nemáš-li v úmyslu opustit svůj dosavadní vztah, nic své milence neslibuj. Pokud milence přestup k ní slíbíš, čeká tě peklo výčitek a méně kvalitního sexu, když slib nesplníš. Pokud slib splníš, počítej s tím, že místo milenky opět získáš jen manželku.

8. Pokud milence nic neslíbíš, s největší pravděpodobností na ni budeš imrvére žárlit, protože budeš (velmi přesně) vědět, že se jednoho dne spustí a tebe opustí.

9. Jedním z vedlejších produktů nevěry může být pohlavně přenosná choroba nebo levoboček - nezapomeň, že jediný, komu můžeš věřit, je kondom.

10. Když si to tak všechno shrneš dohromady, stojí ti to vůbec za to?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (16x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář