Ženská pomsta

17. prosinec 2007 | 21.02 |
› 

Tak tenhle vynález má bolestně odradit násilníky od nekalých záměrů? No, nevím, když jde zavést dovnitř, tak jde taky vyndat ven a prst není tak citlivý.

Znásilnit v Jihoafrické republice ženu se vbrzku mužům krvavě vymstí přímo na jejich pohlavním orgánu. Tedy pokud bude dotyčná chráněná novým speciálním zařízením podobným kondomu, které je z plastu, vkládá se do vagíny a uvnitř obsahuje ostnaté výběžky harpunovitě ohnuté směrem dovnitř. Jakmile muž zkusí do ženy vniknout, ostny se mu zaseknou do údu a celý plastový kondom mu pak dokáže odstranit jedině lékař.

Zařízení pojmenovali Rapex, odvozenina od anglického rape, neboli znásilnění. Produkt na ochranu před nechtěným sexem bude na pultech drogerií, lékáren a obchodů již před koncem tohoto roku.

Prototyp Rapexu vytvořila matka dvou dětí Sonette Ehlersová již v roce 2005. Dva roky trvalo, než však získala všechna povolení k prodeji a patent k výrobku. Zařízení se nelíbí feministkám. Podle nich se vrací jihoafrická společnost do středověku, kdy se nosily pásy cudnosti.

Jiní odpůrci však upozorňují, že ne vždy musí zařízení působící otřesnou bolest na penisu násilníka odradit. Podle některých by nemilé překvapení mohlo dotyčného vyburcovat k ještě větší agresivitě.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (15x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře