Okázalá svatba

21. prosinec 2007 | 19.01 |
› 

Nevím kolik mladých lidí by toužilo uzavřít sňatek na takovém místě, ovšem jak je vidět, některým lidem ze země neomezených možností to prostě vyhovuje. Inu jak se říká: svůj k svému.

Mladý pár z Kentucky si tam hodlá říct ano a vyměnit prsteny životní věrnosti na veřejné toaletě! A nevěsta na sobě bude mít navíc šaty spíchnuté z několika roliček papíru, který slouží většinou k méně poetickému účelu.

Jennifer Cannonová a Doy Nichols z Lexingtonu si řeknou ano před oddávajícím, který za nimi přijde tam, kam by si šel jinak ulevit od nutkavého volání přírody. Nevěsta bude oděna do originální róby vyrobené z toaletního papíru Charmin Ultra Soft a Ultra Strong, lepidla a pásky. Navrhla ji Hanah Kimová, vítězka soutěže o Nejlepší šaty z toaletního papíru roku 2007.
Obřadu bude přítomna rodina a přátelé.

"Všichni se sejdou na newyorském Times Square na veřejných záchodcích Charmin," potvrdila novinářům mluvčí společnosti Charmin vyrábějící potřeby na toaletu. Snoubenci vyzývají všechny příznivce recese, aby se přišli určitě podívat.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře