Dárečky pro mazlíčky

28. prosinec 2007 | 10.34 |
› 

Taky jste letos obdarovali Astu, Alíka či Azora? Ne? Tak to koukejte honem napravit. K dostání jsou nejrůznější věci, které nyní letí. Nebo je vemte do salonu krásy.

Ježíšek naděloval také domácím mazlíčkům, kteří nejčastěji pod stromečkem našli něco na zub nebo pěkný modýlek na sebe.
A pokud jste zapomněli, nevadí! Ve specializovaných obchodech najdete spoustu inspirace i teď! Kromě psích oblečků totiž "letí" dokonce šperky nebo parfémy pro fenky.

Mnohdy ale musíte sáhnout hlouběji do kapsy. Levná záležitost to totiž rozhodně není... Před Vánocemi se museli v psím salonu Hetty v Praze pořádně otáčet.

"Každý chtěl mít pejska na Štědrý den čistého a voňavého, stejně jako celý byt po vánočním úklidu," řekla Blesku majitelka salonu a obchodu Karolína Kráslová. Ostříhání i s mytím a foukáním si účtují od dvou stovek.

Víc než kdy jindy chodili podle ní zákazníci před Vánocemi nakupovat svým miláčkům dárečky. A co nejvíc nakupovali? Hlavně psí oblečky, které stojí od tří stovek do neuvěřitelných šesti tisíc korun. Oblečky ale nejsou jen módní doplněk.

Pejskům je v nich teplo a v tomto šíleném mrazu aspoň nenastydnou. Na "dračku" jdou také obojky různých barev s kamínky nebo módní kabelky na malé psíky. Ti mohou nosit dokonce i botičky, šperky a vonět se parfémy...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře