Mladí se baví

3. červen 2010 | 17.02 |
› 

Nějak nám tu selhala náboženská výchova. Pět školaček ve věku 14 a 15 let v polském městě Ostróda otěhotnělo po hromadných sexuálních hrátkách se svými spolužáky.

Žáci druhého stupně základní školy v Polsku se ve volném čase věnují svérázné zábavě. Hrají totiž hru, kterou familiárně nazývají sluníčko nebo hvězda."Dívky leží na podlaze v kruhu s hlavami u sebe se zavřenýma očima. Spolužáci pak s nimi střídavě souloží. Kdo vydrží nejdéle, vyhrál." vysvětlil jeden z žáků principy hry.

Sexuální hrátky vyústily v sérii nechtěných těhotenství. "Tento rok otěhotnělo v naší škole pět dívek. Dvě z nich už dokonce porodily," vyjádřila se ředitelka školy A. Czarnocka.

V silně katolickém Polsku se často o sexu na školách ani nemluví a komentátoři v polském tisku upozorňují na to, že na základních školách není nikdo, kdo by dětem vysvětlil, že nezodpovědné oddávání se podobným hrám může přivést školáky do složitých životních situací.

Státní zástupci si také stěžují na to, že učitelé i rodiče odmítají spolupracovat při vyšetřování těchto případů. Hranice, od které mohou mít lidé legálně pohlavní styk je podle polského právního systému 15 let

Převzato z Lidovky.cz

Otázkou je, jak si stojí ostatní školy v počtu těhotných děvčat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře