Drahá svatba

12. červen 2010 | 15.06 |
› 

Čerstvě oddaný manželský pár chtěl šokovat svatební hosty svým příjezdem na hostinu v drahém autě, skutečně se to novomanželům povedlo, ale jinak než si představovali.

Ženich s nevěstou vstoupili do manželského života ne zrovna šťastně. Při cestě z obřadu na hostinu nabourali půjčené Ferrari Testarossa v hodnotě více než 4 miliony korun.

Nejmenovaný pár z města Treviso v severní Itálii utratil v přepočtu 15 tisíc korun za půjčení luxusního vozu, aby si užil jízdu ve voze dosahujícím až 300 km/hod. Svatbu pojali ve velkém stylu a tak i příjezd na hostinu měl být velkolepý. Jízdu v super autě si užili jen několik metrů, poté nedopatřením ženich narazil přímo do semaforu uprostřed křižovatky.

Předek auta byl podle svědků doslova omotaný kolem sloupu. "Při podpisu smlouvy o zapůjčení vozu složili bezpečnostní deposit ve výši 600 tisíc korun. Myslím, že z těch peněz už nic neuvidí," uvedl policejní vyšetřovatel. Navíc jim byla udělena pokuta 1500 korun za ničení veřejného majetku. Podle odborného odhadu by se škoda mohla vyšplhat až na téměř 2 miliony korun.

"Ani jeden z nich nepil, ale u takto silného auta i malá chyba v řízení se může velice prodražit," dodal vyšetřovatel.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (12x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře