Správný kněz

6. leden 2008 | 13.05 |
› 

Celibát, strašidlo a noční můra mladších katolických kněží. Kdo to má vydržet, když si příroda žádá své. Pak se nemůžou přdstavitelé katolické církve divit, že jeden povedený kněz souložil kde mohl.

Udělali kozla zahradníkem. Tak přesně toto rčení platí v případě jistého slovenského faráře. Ten místo toho, aby své ovečky odrazoval z cesty hříchu, sám naopak žil velmi nevázaný život. Kněz ze západoslovenské obce Beckov měl údajně několik milenek naráz, patřil mezi časté návštěvníky erotického salónu a po světě mu běhá minimálně jedno "tajné dítě."

Své známosti navazoval povedený kněz přes inzerát, které si dávaly některé ženy. Muž, jenž se ozval, ale neřekl, že je knězem, projevil zájem o schůzku a jak později jedna z podvedených žen zjistila, dal jí telefonní číslo přímo na svou faru. Milostný vztah ale udržovala, i když jí řekl, že je knězem. Přibližně rok trvající vztah ukončil kněz, když poté, co se nabažil sexu, řekl, že musí dodržovat celibát. Se stejným duchovním ovšem žila v milostném vztahu i další žena - dokonce z jeho farnosti. Ta s ním dokonce čekala dítě. Kněze prý, když byl ještě kaplanem, přistihli jeho představení "přímo při činu", když ukrýval jednu ze svých milenek ve skříni. Za svůj prohřešek byl tehdy suspendován na pět let. Na jeho další zálety se přišlo až potom, co na ně církev a policii upozornila další ze zhrzených milenek. Nadřízení vykutáleného kněze doživotně suspendovali. Na veřejnost by se možná nedostaly všechny knězovy hříchy, nebýt jeho důkladnosti. O všech milenkách si totiž vedl podrobné zápisky, nechyběly ani záznamy o výdajích za erotické salóny a také na tajné dítě.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře