Sex v letadle

7. leden 2008 | 21.21 |
› 

To jsou prostě vypatlaní cvoci, Nic proti sexu, ale snad to každý může vydržet třeba do hotelového pokoje a nedělat lidem divadlo. Nebo k tomu potřebují publikum?

Cestování letadlem v oddělení první třídy může být někdy docela vzrušující. Přesvědčili se o tom dva cestující letu z Arizony do Londýna. Mladá Britka a Američan se na palubě naprosto odvázali, že poté, co se v letadle zhaslo, začaly se palubou nést těžké steny a vzdychy. Mladý pár se po konzumaci šampaňského tak rozdováděl, že zalezl pod deku a tam se začal oddávat sexuálním radovánkám. Hlasité sténání se nesnažili skrývat ani před ostatními cestujícími, proto je záhy musela jedna z letušek zdvořile požádat, zda by trochu nezmírnili hlasitost.Když pár v Londýně letadlo opouštěl, odměnila ho posádka halasným potleskem.

Sex v letadle přitom není podle provozovatelů leteckých společností nic výjimečného. V minulý rok například museli zaměstnanci jedné letecké společnosti vylomit dveře jedné z toalet, protože se tam dvapasažéři zamkli a velmi hlučně se oddávali svým milostným hrátkám. Jiný pár se na palubě letadla nenechal od sexu odradit celých pět hodin. Za tak skvělý výkon byl oceněn pokutou 1 500 dolarů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (13x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře