Ale, babčo

8. leden 2008 | 14.59 |
› 

Čiperná důchodkyně zneužila jedenáctiletého mladíka. No, Amerika je prostě zemí neomezených možností a kotrmelců. Asi jim to harašení haraší i na mozku.

Přemíru lásky ke svému adoptovanému vnukovi vyřešila čtyřiaosmdesátiletá G. Audean Buoy opravdu kuriózně.Jedenáctiletého chlapce kromě běžné péče zasvěcovala praktickou výukou do tajů erotiky a sexu.
Chlapec žil se starší ženou v americkém státě Oregon. Dáma se však více než o jeho výchovu starala o jeho rozkrok.

Mladík se ale jednoho dne svěřil policii a pěstounka musela s pravdou ven. Svými choutkami se vůbec netajila a bez okolků vše přiznala.

Podle státního zástupce Leslieho Wolfa byla žena odsouzena už šestkrát. Dokonce kvůli pokusu o znásilnění, za což si odseděla osm let.

Při doznání recidivistka uvedla, že s mladíkem měla sex v roce 2004, kdy se o něj starala jako pěstounka. Kvůli pokročilému věku si chlípná stařenka nakonec vysloužila jen tříletý trest, ale je registrována v národním seznamu sexuálních delikventů.
Chvilky rozkoše se jí také pořádně prodraží. Chlapci musí zaplatit odškodné pět tisíc dolarů, dalších sedm a půl tisíce dolarů "zacvaká" za soudní náklady.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře