Gott se nám oženil

8. leden 2008 | 18.14 |
› 

Náš zlatý Kája se konečně rozhoupal a na stará kolena se oženil v Las Vegas s Ivanou Macháčkovou. Přejeme mu hodně štěstí, když už se tak statečně rozhodl.

Populární český zpěvák Karel Gott se v pondělí v americkém Las Vegas oženil se svou dlouholetou přítelkyní Ivanou Macháčkovou. Novinkám to potvrdil Jiří Hořčica z agentury Bison & Rose. Jde o první sňatek osmašedesátiletého mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka.

Ivana Macháčková (31)

narodila se v Opavě, studovala střední zdravotní školu. Tři roky pracovala v USA jako au-pair. Po návratu působila jako osobní asistentka zahraničních herců, kteří v Česku točili filmy.Působila také jako produkční Divadla Broadway. Před známostí s KarlemGottem byla dva roky přítelkyní herce Michaela Douglase.


"S ohledem na skutečnost, že s Ivanou žijeme již sedm let pod jednou střechou a společně vychováváme naši dceru Charlottu, jsem už delší dobu přemýšlel o našem sňatku," řekl krátce po slavnostním aktu Karel Gott. Ivana Macháčková se rozhodla, že ponese jméno manžela, tedy Ivana Gottová.

Obřad proběhl již v pondělí v 16:30 tamního času. Slavnostního aktu se účastnila i jejich dvacetiměsíční dcera Charlotta Ella a matka nevěsty Blanka.

"Jsem nesmírně šťastná, že jsme nyní opravdová rodina - a o to více, protože v polovině června očekáváme narození dalšího potomka," dodala Ivana Gottová. Potvrdila tím tak současně informace z médií o svém těhotenství.

Pohlaví očekávaného miminka šťastný pár zatím nezná a nehodlá ho prozradit ani poté, co se jej dozví.

K místu svatby zpěvák prozradil, že k němu má velmi silné pouto, protože právě tam nastartoval svoji zahraniční kariéru. "Všechny tyto důvody, navíc ještě umocněné pohledem na dnešní rozvaliny hotelu Frontier a na druhé straně na moji krásnou rodinu, se kterou jsme sem přijeli trávit dovolenou, mě vedly ke zcela spontánnímu rozhodnutí požádat právě zde Ivanu o ruku. Veškeré formality a samotná organizace sňatku byly už snadnou záležitostí a trvaly jen několik dnů," shrnul Karel Gott motivy, které ho vedly k tomuto životnímu rozhodnutí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře