Americká morálka

9. leden 2008 | 16.25 |
› 

To už se člověk nemůže ani divit. Na jedné straně mraky prostitutek, pornograrie, roztleskávačky, které veřejně obnažují prsa a na druhé nevinná dětská pusa.

Zvrácená americká morálka decimuje děti již od útlého věku. Tři dny nesměla do školního autobusu šestiletá školačka z New Yorku poté, co v něm nevinně políbila svého staršího spolužáka.

Škola její chování klasifikovala jako porušení dobrých mravů a vyhodila dívenku z autobusu. Holčičku usvědčila videonahrávka z kamer umístěných ve školním voze. Školačka se nejprve rozhlížela kolem sebe, zda se někdo nedívá, a pak "nasázela svému spolužákovi dětské pusinky," tvrdí otec dívky Frank Velazquez.

Ten své dceři domluvil a vysvětlil jí podle deníku Buffalo News, že nemůže prostě jen tak přijít "a líbat jiné děti." Jenže třídenní zákaz nástupu do autobusu mu přišel nadmíru ostrý. S tím ovšem nesouhlasí ředitel školy, podle něhož trest plně odpovídá míře provinění. Tedy porušení vyhlášky, podle níž děti při jízdě musejí sedět na svých místech a neobtěžovat ostatní.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře