Záškolák

10. leden 2008 | 21.12 |
› 

Zapátrejme v paměti z našich školních let. Myslím, že každý měl někdy snahu ulejt se ze školy a zkoušel různé fígle, ovšem nápad tohodle klučiny je vskutku originální.

Originální způsob, jak se vyhnout škole, si vymyslel desetiletý Mexičan. Po vánočních prázdninách se jistému Diegovi Palaciosovi nechtělo vrátit do lavice, tak si ruku přilepil k posteli.

"Myslel jsem, že když jsem se přilepil k posteli, nemůžou mě přinutit jít do školy. Nechtěl jsem se tam vrátit, o prázdninách jsem se fakt skvěle bavil. Vzpomněl jsem si, že máma koupila velmi silné lepidlo," vyprávěl Diego novinářům z agentury AFP. Ke svému plánu si vybral skutečně silné a účinné průmyslové lepidlo, které dokonale spojilo jeho kůži s kovovým povrchem konstrukce za hlavou. Jeho matka Sandra Palaciosová musela poté zavolat policii a záchranku, aby jí pomohli chlapce osvobodit.

Během procesu použili experti ředidlo. Diega to velmi bavilo, protože mu navíc k tomu pouštěli pohádky. "Nevím, proč to udělal. Je to velmi hodný chlapec," tvrdila Palaciosová. Ale Diega ještě téhož dne poslala alespoň na závěr vyučování.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.12 (17x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře