Impotence

13. leden 2008 | 00.07 |
› 

Impotence, slovo, které straší každého muže. Je to opravdu tak strašné? Ani ne. Podívejte se na přednosti mužské impotence a nebuďte z toho smutni.

Nechápu muže, kteří si dělají vrásky se slábnoucí potencí. Mnozí užívají rizikovou viagru, někteří se dávají na alkohol, jsou i tací, kteří jsou schopni z tohoto důvodu spáchat sebevraždu. Jak jsou všichni pomýlení!
Nepochopili, že teprve s impotencí začíná muž naplno žít. Začne být moudrý a rozvážný, nepředvádí se trapně před ženami rychlou jízdou či adrenalinovými sporty, neztrácí většinu drahocenného času honbou za uspokojováním jedné jediné živočišné potřeby a začíná se plně věnovat smysluplným činnostem. Největší vynálezy, objevy, světová literární a hudební díla a nesmrtelné obrazy stvořili muži, které už nezajímaly ženy. Již impotentní Pythagoras, Edison, Smetana, Leonardo do Vinci, Diviš, Mendělejev, Einstein a další odkázali lidstvu takové hodnoty, které by zmítáni pohlavním pudem těžko vytvořili. Nebýt mužské impotence, nebyl by trojúhelník, žárovka, Prodaná nevěsta, Mona Lisa, hromosvod, tabulka prvků, teorie relativity, Jožin z bažin.
A i když se jako impotenti nestanete světovými velikány, sklízíte minimálně plody, které vám zkvalitňují život. Před manželkou se už kvůli své potřebě nemusíte nedůstojně ponižovat luxováním, utíráním nádobí či věšením záclon a nebo v opačném případě vás už manželka neobtěžuje, protože ví, že to nemá smysl. A už vás kamkoliv pustí! Ani jí nevadí, že přespíte u kamaráda.

Takže, slábnoucí muži, buďte bez obav, máte před sebou skvělou budoucnost.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář