Potatil se

19. leden 2008 | 09.37 |
› 

Sex bez lásky, proč ne. Někdo se přece za celý život nezamiluje, nebo jeho láska není opětována. A to by si měl kvůli tomu navždy odepřít sex.

Enrique Iglesias (32) prohlásil, že k tomu, aby dva lidé spolu měli sex, není třeba lásky. Tvrdí, že jde jen o to, zažít v posteli pořádnou zábavu.
"Sex a láska jsou dvě naprosto odlišné věci. Pochopitelně že je skvělé, když se obě tyto věci spojí a vy můžete spát v posteli se ženou, kterou milujete. Ale podle mě to není podmínka," nechal se slyšet zpěvák romantických písní, jenž byl za svůj život zamilovaný pouze jednou - do ruské tenistky Anny Kurnikovové (26).

Jak sám přiznává, v jeho posteli se neobjevila pouze ona, nýbrž se v ní stihlo vystřídat několik desítek dalších dívek.Enrique však rozhodně popírá, že by se choval jako jeho o něco slavnější otec Julio Iglesias (64), který prý spal s téměř 3000 ženami.
"Hodně jsem se poučil z chování svého otce a rozhodně jsem si jistý, že tahle cesta není správná," svěřil se světu známý španělský krasavec.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář