Mrtví hrdinové

20. leden 2008 | 17.26 |
› 

Stát se vítězem Darwinovy ceny není právě nejlepší nápad. Jednak by Vás považovali přinejmenším za hlupáka a potom vaše vítězství si určite nevychutnáte.

Darwinova cena, která je každoročně udělována in memoriam chytrákům, kteří přišli na velice bizardní způsob jak se zprovodit ze světa, zná již své vítěze.

Vítěz není jen jeden, neboť by se rozhodovalo velice nesnadně. Osmapadesátiletý Texasan rád holdoval alkoholu. Ovšem pro velice bolestivé onemocnění krku jej nemohl přijímat orálně, ale vzdát se ho rozhodně nehodlal. Zvolil tedy cestu z opačného konce těla. Přihnul si svoji běžnou míru, 2 láhve sherry každou o objemu 1,5 litru, a ráno jej našli mrtvého.

Pěkně se též vyznamenal pár z Caroliny(oba 21). Policisté je nahé našli v brzkých ranních hodinách ležet mrtvé na silnici. Policie tápala do chvíle, kdy našli na střeše nedaleké budovy dámské a pánské oblečení. Střecha měla tvar pyramidy.

Devětadvacetiletý počítačový nadšenec chtěl vyvrátit mýtus, že muži neumějí dělat dvě věci zároveň. Rozhodl se, že najednou bude řídit vůz a také pracovat na notebooku. Byl zabit protijedoucím autem.

Pokračovat bychom mohli ještě dlouho, ale na závěr ještě borec z Německa, který se chtěl zbavit krtečka na zahradě. Když běžné metody selhaly, přišla na řadu elektřina. Muž do země vrazil železnou tyč a do ní pustil vysoké napětí z nedalekého stožáru. Krtek ani muž nepřežili.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář