Superlupiči

25. leden 2008 | 15.29 |
› 

Tedy dostat se do lochu kvůli takhle zpackanému lupu, to už je vrchol blbosti, ovšem ozbrojené přepadení to bylo a soudce neuznává podobné grotesky.

Dvojici lupičů-popletů v australském Melbourne poslal soudce za zcizení sáčku s pečivem na osm a sedm let do vězení. Způsob, jakým loupež provedli, navíc soudce nenechal bez komentáře. Oba poberty označil za "párek hlupáků".

Šestatřicetiletá Donna Hayesová a její o dva roky starší přítel Benjamin Jorgensen se loni v dubnu vydali loupit do melbournské restaurace Cuckoo (Kukačka).

V provozovně restaurace se zmocnili sáčku, v němž tušili denní tržbu kolem třiceti tisíc australských dolarů (téměř půl milionu korun). Na útěku z restaurace Jorgensen nejprve zamířil ke špatnému autu a poté svou partnerku postřelil do zadnice. Když navíc dychtiví zloději otevřeli pytel s lupem, překvapeně zjistili, že v něm nejsou peníze, ale bagety.

Soudce Roland Williams poslal Jorgensena do vězení na sedm let, jeho parťačka bude o zpackané loupeži moci za mřížemi přemýšlet ještě o rok déle.

"Už jsem slyšel o keystonských policajtech, toto jsou ale keystonští lupiči," přirovnal Williams dvojici k potrhlým policistům ze slavné němé grotesky. Oba pachatele navíc nazval "párkem hlupáků".

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (12x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář