No, toto

7. únor 2008 | 11.00 |
› 

Kuriózní nehoda se šťastným koncem. Inu snaživé dítě vás během chvilky přivede buď k šílenství nebo na samý pokraj zoufalství.

V bubnu pračky uvízl v americkém Doveru čtyřletý chlapec.Podle agentury AP chtěl malý Donovan Hasseman vlézt do pračky s horním plněním. Zaklínil se ale s kolenem přitisknutým na hrudník ve dvířkách bubnu. "Pračka naštěstí nebyla zapnutá a nic v ní nebylo," řekl agentuře Mike Mossor, který na místě zasahoval.

Matka chlapce zavolala na tísňovou linku hasičů. Nejdříve chtěli chlapci pomoci vysmeknout se. Zavolali si i majitele obchodu s bílou technikou, aby jim pomohl pračku rozmontovat. Chlapec se ale ze sevření stále nemohl dostat, a tak se hasiči rozhodli zkusit hydraulické nůžky. Běžně je používají při těžkých dopravních nehodách, kdy pomáhají dostat zraněné z nabouraných aut.

"Donovan sice během vystříhávání plakal a křičel, ale hned se uklidnil, jakmile jsme ho osvobodili,"řekl Mossor. Chlapce ještě prohlédli v nemocnici, kde zjistili, že je v pořádku. Donovan dostal za statečnost plyšového medvídka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (9x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře