Polibky

13. únor 2008 | 19.14 |
› 

Blíží se Valentýn a to je den plný polibků a něžností. Tak se nyní podívejme, co nám polibky krom příjemných pocitů přinášejí navíc.

Polibků není nikdy dost! Líbejte se alespoň půl hodiny denně! Podle odborníků je to jediný recept na získání pocitu štěstí. Vášnivé polibky odplaví stres a napětí. A zároveň dokážou i léčit!

Líbání je tak zdravé, že by mělo být na denním pořádku. Lepší způsob, jak si upevnit zdraví, patrně neexistuje. Jste nemocní? Líbejte se! "Opravdu to má účinek na upevnění imunity. Sliny totiž obsahují velké množství bakterií, které si dva líbající navzájem vyměňují a organismus tak začne okamžitě vytvářet potřebné protilátky," vysvětluje lékařka Jana Neubergerová.

Kromě toho sliny dokážou neutralizovat kyselý zubní plak. Svaly, které se zapojují při vášnivém líbání provádějí masáž dásní a díky 'pravidelnému procvičování ' zpomalují stárnutí. Při polibku dojde i ke stimulaci srdce a spálení velkého množství kalorií.


Co všechno dokáže polibek

* Podporuje imunitu

* Neutralizuje kyselý zubní plak

* Zabraňuje tvorbě zubního kamene

* Uvolňuje psychické napětí

* Snižuje krevní tlak

* Ničí hormony stresu

* Mírní vnímání bolesti

* Zvýší produkci hormonů štěstí

* Čistí dýchací cesty

* Působí proti senné rýmě

* Dokáže zabránit kýchání

Takže místo návštěvy lékaře se pusťte raději do líbací kúry. Je to příjemnější a navíc ušetříte 30 korun a Julínek bude mít vztek.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (17x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře