Valentýnské rozvody

16. únor 2008 | 09.35 |
› 

Místo kytiček a polibků rozvod. Rozhlasová stanice Rock 105 ze Západní Virgínie sladkobolnost svátku svatého Valentýna neprožívá, naopak.

Manažeři rádia se rozhodli celý den do čtyř hodin odpoledne vést internetovou soutěž o rozvod zdarma. Z několika vyplněných dotazníků bude vylosován vítěz, kterému stanice bude financovat všechny výdaje spojené s rozvodem.

"Svátek svatého Valentýna není jen o srdíčkách a květinách," tvrdí Jay Nunley, ředitel stanice. Má také temnější stránku, kdy možná pohrdáte svým manželem a nesnášíte pak celý tento den," dodal.

Zájemci mohou do čtvrté hodiny odpolední tamního času vyplňovat na internetu žádost o rozvod, z níž o hodinu později bude vylosován jeden šťastlivec. Nunley však všechny varuje, že se nejedná o žádnou recesi a službu nabízí jen vážným zájemcům, kteří své manželství skutečně touží ukončit. Jenže nešťastníci, kteří plánují vleklý soudní proces by se hlásit také neměli. Rozhlasová stanice počítá jen s poměrně bezproblémovými rozvody.

"Jistěže můžeme rozdávat lístky na koncert a děláme to. To možná někomu udělá radost na chvíli. Ale tato příležitost by mohla udělat šťastným někoho na celý zbytek života," věří Nunley.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře