Psí kino

18. únor 2008 | 10.05 |
› 

Moc dobrý nápad a inspirace pro hodného pánička, aby se svým chlupáčem zaskočili na nějaký pěkný film. Tedy nejdříve je potřebné zjistit jeho psí vkus.

Tomu se říká konkurenční boj! Po té, co v blízkosti vídeňského kina Admiral vyrostlo několik multiplexů, museli jeho majitelé přijít s nápadem, co oproti nové konkurenci nabídnout.A přišli s myšlenkou, že jeden den v měsíci je tzv. Psí den, kdy mohou návštěvníci zavítat do kina i se svými chlupatými mazlíčky. Vstupné platí pouze páníček, psi mají vstup zdarma a dostanou i misku s vodou. Popcorn už jim musí koupit pán.Mluvčí kina Admiral upřesnil, že představení se v jedné věci liší od běžných promítání. "Jediný rozdíl je v hlasitosti filmu. Ve spolupráci s místními veterináři jsme nastavili hlasitost na nižší úroveň. Takovou, která nijak neohrozí citlivá psí ouška."
Návštěvníci kina jsou nadšeni. Psi jsou prý velice hodní, sedí a sledují film. Občas se ozve nějaké ojedinělé štěknutí, ale jinak jsou prý psí návštěvníci ukázněnější než leckterý člověk.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (15x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář