Výchovný trest

20. únor 2008 | 17.24 |
› 

Tak tomu říkám trest. Myslím, že plno našich zlobivých žáků by bylo rádo takto ztrestáno a jistě by doma nežalovali, aby nepřišli o zajímavou podívanou.

Originálním způsobem se rozhodla potrestat vulgárního studenta jedna učitelka ze Švédska. Když chlapec psal na tabuli sprostá slova, naštvaná kantorka si povolila podprsenku a vypustila na něj svá prsa. Oněmělý chlapec však přišel k řeči doma, kde na svou pedagožku žaloval. Ta teď čelí obvinění ze sexuálního obtěžování nezletilých.

Chlapec sice pomaloval tabuli vulgárními výjevy a výrazy, ale učitelka bez pochyby přestřelila a nezvládla své vlastní emoce. Vyjma vyhazovu ze školy teď bude muset chodit po soudech.

"Prostě mi ruply nervy. Snažila jsem se ho pouze zastavit, aby nepsal a nekreslil ty prasárny na tabuli," stěžovala si sedmačtyřicetiletá kantorka deníku Local.

Ihned poté, co ukázala prsa, obvinili učitelku další dva žáci z toho, že jim sahala na zadky a genitálie. Po vyšetřování se zjistilo, že si chlapci svá obvinění vymysleli a kantorka byla zproštěna této části obvinění.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (16x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře