Pro naše miláčky

21. únor 2008 | 19.17 |
› 

Máte rádi svého pejska, tak mu kupte CD, které slyší jen psi. Tohle je v poslední době velký světový trhák všech milovníků našich věrných mazlíčků.

Ze známé české pohádky "Obušku, z pytle ven" si možná pamatujete proslulou jitrnici, jakou svět neviděl. K tomuto zázraku, nad nímž se Ladislav Pešek tak krásně rozplýval, si nyní můžeme přidat další věc - hudební skladbu, jakou svět neslyšel.Narozdíl od imaginární jitrnice jde ale o skutečnost. Charitativní organizace, bojující proti krutostem na zvířatech, vydala CD se skladbou A Very Silent Night (Velmi tichá noc), která je natočena a digitálně upravena tak, že zní v tak vysokých frekvencích, jež slyší pouze psi.

K obrovskému překvapení vydavatelů skladba okamžitě atakovala první příčky všech hitparád a stala se obrovským hitem zejména u majitelů psů. Zatímco lidé musí vydržet pár minut zdánlivého ticha, psi nastražují uši, vrtí ocáskem a zálibně sledují reproduktor, ze kterého se linou tóny jen pro jejich citlivý sluch.


Vydavatelé jsou nyní zavaleni žádostmi distributorů z celého světa, kteří chtějí jejich nahrávku rozšířit do všech zemí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.08 (13x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář