Supr rodička

23. únor 2008 | 13.47 |
› 

Milujte se a množte se, tak tohle si vzala za své jedna mladá dívka. V kolika asi začala sexovat, když má první dítě ve čtrnácti. Inu ani náboženská výchova nechrání před hříchem. Nakonec k čemu mám zpověď a odpuštění.

Být v šestnácti letech sedminásobnou matkou se podaří jen málokteré ženě. Pamela z Argentiny to však dokázala i přesto, že rodila jen třikrát v životě.
Podařilo se jí totiž dvakrát zlomit pravděpodobnost jedna ku osmi tisícům, s níž se ženě rodí trojčata.

První trojici holčiček porodila již v patnácti letech, předtím ještě ve čtrnácti zvládla přivést na svět chlapečka. Před pár dny pak Pamela rodila potřetí v životě a opět na svět přivedla trojici dívek. Všech sedm dětí se však narodilo předčasně s nižší porodní váhou, což pro ně může znamenat řadu zdravotních komplikací do budoucna. Zatím jsou životaschopné a mají se k světu.

Případ dívky v silně katolické zemi vzbudil vlnu vášnivých debat o promiskuitě mládeže. Ta není žádnou vzácností, na Pamelu si ovšem může každý ukázat prstem. Rodina mladé matky přitom pobírá od státu nemalou finanční pomoc a úředníci z jejich rodné provincie Cordoby jim dokonce pomohli postavit nový dům.

Vícečetných těhotenství v poslední době přibývá kvůli umělému oplodnění, při němž je pravděpodobnost vzniku vyšší. Přirozená vícečetná těhotenství, která se týkají také Pamely, jsou však vzácná.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (20x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář