Dražba k sexu

2. březen 2008 | 10.49 |
› 

Co se všechno nechá na internetu sehnat. Internetové dražební portály nabízejí i anonymní sex, odpovědnost za početí ale zůstává. Takže chvilka radosti se může docela prodražit.

Žena, která se v Německu nechala na internetu dražit k sexu s anonymními muži a po jednom takovém styku otěhotněla, vyhrála soud s internetovým dražebním portálem. Ten je podle soudu povinen poskytnout ženě identitu výherců, kteří s ní měli pohlavní styk v období možného otěhotnění, aby se mohlo zjistit, který z nich je otcem.

Jde o šest mužů, kteří vyhráli v aukci sex se ženou v dubnu a květnu loňského roku, napsala ve středu agentura Reuters. Mluvčí soudu ve Stuttgartu uvedl, že jsou zatím známa pouze jejich internetová jména či přezdívky, které si kvůli dražbě dali.
"Žena chce zjistit, který z mužů ji přivedl do jiného stavu, proto potřebuje jejich kontaktní údaje," řekl mluvčí. "Pokud nebudou souhlasit s genetickým testem otcovství dobrovolně, žena je bude muset žalovat u soudu," dodal.

Žena již dříve žádala o identitu mužů provozovatele aukčního portálu, ten jí však odmítl vyhovět s poukazem na to, že podle podmínek smlouvy musí zachovávat identitu účastníků v utajení.

Soud, na který se poté obrátila, dal ale za pravdu ženě s odůvodněním, že právo dítěte znát svého otce má přednost před zásadami obchodní smlouvy.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (19x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář