Díky, kozičky

7. březen 2008 | 19.10 |
› 

Velká prsa, to je pastva pro oči pánů, ale někdy také můžou svoji majitelce posloužit i v soudní při. Právě o tom se mohla přesvědčit jedna obžalovaná.

Modelku Serenu Kozakurovou z Japonska zachránil před téměř jistým žalářem bujný dekolt. Kráska totiž neměla žádné alibi pro trestný čin, z něhož jí obvinili. Nakonec však její obhájce předložil nepopiratelný důkaz - velká prsa. Ta by totiž znemožnila únik z místa činu úzkým otvorem, jak to uváděla obžaloba.

Státní zástupce obvinil Kozakurovou z toho, že v roce 2007 prokopla do dveří bytu svého milence díru a pak jí prolezla, aby se přesvědčila, zda ji muž nepodvádí s jinou ženou. Celou dobu hrála obžaloba v případu prim. Jenže obhájce na poslední chvíli přinesl důkaz, podle něhož by se tak úzkou dírou jeho mandantka nemohla provléci, protože má kolem ňader obvod 110 centimetrů.

Kozakurová tvrdila, že díru do dveří si muž udělal sám, aby ji mohl zažalovat. Soudce nakonec po posouzení všech důkazů dal za pravdu prsaté modelce a zprostil ji viny.

"Za výhru mohu poděkovat tomu, co mi příroda nadělila," prohlásila při odchodu ze soudní síně modelka.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (14x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář