Obecní kozel

8. březen 2008 | 16.51 |
› 

Milovník žen? Sotva, nejspíš obecný kozel. Ovšem po několika dětech, které se mu úspěšně podařilo vyrobit, už by si i ženy na něj měly dát pozor a raději se mu velkým obloukem vyhnout.

Jednadvacetiletý nezaměstnaný Keith MacDonald ze severovýchodní Anglie se stal otcem poprvé ve třinácti letech. Ačkoli to s jeho pracovní kariérou vypadá bledě, jako Don Juan boduje. Jeho spermie jsou nadmíru živé a plodné, takže se záhy stane posedmé otcem. Všech sedm potomků počal mladík pokaždé s jinou ženou a v kraji mu proto začali přezdívat "nezodpovědný Romeo".

MacDonald nepracuje a je závislý na dávkách, z nichž nemůže své početné potomstvo nijak podporovat. Severovýchodní Anglie bojuje s neplánovaným rodičovstvím teenagerů již řadu let. Z celé země se tento region potýká s tímto společenským problémem nejvíc, na každých tisíc dívek mladších osmnácti let tam připadá 52 matek.

Celkový průměr v Anglii je přitom 42. V severovýchodní části země také nemají v oblibě kondomy. Jejich výrobci tam hlásí nejslabší prodeje z celé Británie.

"Moje máma z těch všech dětí není nadšená. Řekla mi, abych si ho nacpal do kalhot a nevytahoval ho z nich," prohlásil mladík pro BBC.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (19x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře