Jak dlouho?

15. březen 2008 | 17.15 |
› 

Máme víkend a tak něco o sexu, kterému se můžeme v klidu věnovat. Kdepak pánové, žádný sexuální maraton, ale hezky rozumné milování. Správný sex má trvat sedm minut! No, to není z moji hlavy, ale z jednoho výzkumu. Jen tak mezi námi, není to málo?

Správný milenec má podle vysněné představy žen obrovský penis, erekci tvrdou jako kámen a vydrží se oddávat sexuálním hrátkám celou noc. Pověr okolo sexu koluje mnoho, ale jen hrstka z nich se zakládá na pravdě. Američtí vědci nyní přišli s výsledky sexuologického výzkumu, který bourá mýty o délce sexuálního aktu.

Hodinové milování, které ukáže, jestli je muž ten opravdový "samec", je podle nich naprostá hloupost. Klesá míra vzrušení, výkonnost, dostavuje se únava. Ideální soulož dle výzkumu trvá sedm minut. Spokojeni jsou tak oba dva partneři.

Některým párům ale stačí k uspokojení tři minuty a některým vyhovuje minut třináct. Podle vědců není však jeden z partnerů spokojený, pokud soulož trvá méně než tři a déle než 13 minut. Nejlepší sex pak zažijete po ránu, kdy jste plní sil.

Jako velkého nepřítele intimních radovánek označili polští vědci obezitu, která prý ničí chuť na samotný sex. Nadváha snižuje i sebevědomí a výkonnost člověka při souloži. Obecně se ví, že většina žen preferuje krátký sex.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.13 (15x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář