Zapomenutý vězeň

16. březen 2008 | 19.18 |
› 

Tedy vlastě vězeňkyně, na kterou se zapomnělo. Jelikož v USA se rádi soudí kvůli každé blbosti, tak věřím, že si to nenechá ujít a zažaluje je o nemalou sumu. Nakonec proč ne.

Američanka Adriana Torresová-Floresová ze Springdale zůstala čtyři dny zavřená v cele soudní budovy Washington County ve státě Arkansas. Neměla tam nic k jídlu ani k pití. Navíc v místnosti nebyla žádná postel ani toaleta. Spala na podlaze s hlavou položenou na botě.

Přestože žena křičela, bouchala a kopala do ocelových dveří, nikdo ji neslyšel," informoval deník Arkansas Democrat Gazette. Budova byla totiž celý víkend uzavřená.Teprve v pondělí ráno soudní zřízenec Jarrod Hankins celu otevřel a okamžitě si uvědomil, co se stalo. Zapomněl ženu přesunout ze zadržovací cely do vězení.

Hankins pracuje na soudu teprve dva měsíce a je ze své chyby zcela zdrcen. Jeho šéf, šerif Tim Helder ho ovšem omlouvá, že jeho roztržitost způsobily další povinnosti.

"Je z toho teď zcela zlomený," řekl šerif Helder, který zároveň slíbil vyšetřování a přijmutí nových bezpečnostních opatření, aby se něco podobného již nemohlo opakovat.

Osmatřicetiletá žena ze Springdale si prošla traumatizujícím zážitkem, v cele musela pít vlastní moč. U soudu stanula v souvislosti se svým zatčením v loňském březnu, kdy byla zadržena za prodej pirátských CD s hudbou na místním trhu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1 (15x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář