Mušketýrka

21. březen 2008 | 22.06 |
› 

Zase jeden smolařský lupič, který si myslel, že lehce příjde k penězům a ono mu pořádně sklaplo. Inu dnešní děvčata nejsou žádné ušlápnuté chudinky, ale docela kousavé dračice.

Lupič, který v maďarské metropoli přelezl plot a chystal se vniknout do domu, aby ho mohl vykrást, si nevybral dobře. Narazil totiž na šermířku olympijského standardu. Slečna Virgine Uljaky (23) zrovna cvičila s kordem, když uviděla, jak se jí Pal Nagy snaží vlézt oknem do domu na luxusním předměstí Budapešti. Stačilo pár vteřin a několik obratných švihů kordem a lupič stál v pozoru u zdi, s ostřím u krku a Virgine telefonovala na policii.

Jak uvádí agentura Ananova, policie zatkla nešťastného zloděje o pouhých 20 minut později. Medici ho navíc museli na místě ošetřit. Nebyl sice nijak zraněn a nepřišel ani o kapku krve, ale zato měl pořádný šok. "Když jsem ho uviděla, moc mě to nepolekalo," komentuje celý zásah klidně šampionka v šermu. "Bude to dobré cvičení, řekla jsem si. Zrovna jsem se totiž připravovala na závody, které mám za několik dnů."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (13x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře