Zloduchové

2. duben 2008 | 13.11 |
› 

To opravdu děsně naštve, vypláznout velký balík na domeček a místo radosti a pohody se musíte zlobit s duchy, kteří vám všemožně znepříjemňují život. Jejich zlomyslnost však překročila únosnou míru.

Sedmapadesátiletý Gaetano Bastianelli a jeho manželka Stefania zaplatili v roce 2005 za vilu v umbrijském městě Spoleto v přepočtu tři miliony korun. "Považovali jsme to za koupi století," řekl Gaetano poté, co majitel domu souhlasil, že v domě nechá veškerý nábytek a vybavení včetně šálků na kávu.

Noví majitelé prý nevěděli, že dům stojí nedaleko nepoužívaného hřbitova Pozzi Ginori, ani to, že v 70. letech minulého století tu exorcista vymýtal zlé síly.

"Duchové začali své rejdy hned první noc," postěžoval si podle zpravodajského serveru Ananova bývalý dálkový řidič Bastianelli. "Najednou jsem se v jednu nebo ve dvě hodiny ráno vzbudil. Zpod koupelnových dveří prosakovala voda," tvrdí Bastianelli. Do příštího rána prý zase zlomyslní duchové zanechali na všech stěnách "světélkující zelenou plíseň". Pak se situace začala horšit. Jeho desetiletou dcerku vyděsilo řinčení řetězů, sekačka na trávu a auto jeho ženy se samovolně vznítily...

Gaetano se teď obrátil na právníka Francesconiho a požádal ho, aby předchozí majitele žaloval za to, že ho neinformovali o tom, že v domě straší.

U soudu bude možná svědčit i místní historik Sergio Grifoni, který potvrdil, že v roce 1977 tu vyháněl exorcista z jisté dívky zlé síly.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (20x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář