Tlouštík

6. duben 2008 | 18.21 |
› 

Tlouštíci nemají lehký život. Nadávají jim do špekounů, sádelňáků a častují je ještě celou řadou horších nadávek. Zdravotně na tom nejsou taky nejlépe a při cestování se jim dostane dalších hrubých výrazů. Ale...

O tom, že obezita může být člověku i ku prospěchu, se nedávno přesvědčil italský mafián Salvatore Ferranti. Jeho 210 kilogramů tělesné váhy mu totiž pomohlo z žaláře.Kvůli neustálým problémům, se kterými se při své tloušťce ve věznicích potýkal, se soud rozhodl pro jeho domácí uvěznění.

Šestatřicetiletý Ferranti strávil ve čtyřech různých věznicích celkem půl roku. Bachaři mu podle svých slov museli neustále pomáhat při oblékání nebo přesunech do koupelny. Potíže byly také s velikostí postele pro obřího vězně.

Vězňův právník Raffaele Bonsignore nakonec přesvědčil soud v sicilském Palermu, že jeho klient trpí těžkou obezitou, která je s jeho pobytem ve věznici neslučitelná.

Ferranti čelil obvinění, že se podílel na aktivitách sicilského mafiánského klanu, který vedl slavný boss Salvatore Lo Piccolo. Ten byl zatčen loni v listopadu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (13x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře