Tak co tomu říkáte

26. září 2009 | 20.06 |
› 

Přidávám dvě kuriozity na pobavení. Zvláště ta druhá se mi líbí, jen škoda, že nejde realizovat. Ale musíte uznat, že by v době krize potěšila nejednoho z nás.

Z ciziny

Vězni mohou na alkohol ve věznici zapomenout. A proto využijí jakékoli příležitosti, kdy se k lihu mohou dostat..

Koumáci z věznice Verne v anglickém Portlandu začali konzumovat speciální mýdlo na ruce zabíjející vir prasečí chřipky. Mýdlo obsahuje totiž alkohol.

Místo na ruce si z dávkovačů vstřikovali dezinfekční prostředek přímo do úst. Vedení věznice si dlouho lámalo hlavu, z čeho jsou někteří vězni tak opilí, než zdroj jejich alkoholu odhalili v dávkovačích, které sami ve věznici instalovali.

Po opilecké bitce se vedení věznice rozhodlo dávkovače opět odstranit. "Ty čistící přípravky byly instalovány se záměrem předejít prasečí chřipce a zamezit jejímu šíření. Jenže jakmile byly instalovány dávkovače, vězni začali přípravek ihned konzumovat," přiznal mluvčí věznice Verne.

Z domova

Někteří poslanci mají z Janotova balíčku srandu! Například exministr kultury V. Jandák (ČSSD) ve čtvrtek uprostřed poslanecké potyčky žertem navrhl, aby každý měsíc byl popraven jeden poslanec.

Od Sněmovny se mu dostalo obrovského potlesku. Poslanec P. Pleva z ODS pak v pátek navíc i požadoval, aby tahle hláška byla formou pozměňovacího návrhu zařazena do sněmovního spisu! "Nemám ten návrh úplně dopracovaný, jistě to půjde ještě do výboru, abychom upřesnili, čím a kým začít," pokračoval včera žertem Jandák.

Zatímco u první zajímavosti musí člověk uznat vynalézavost vězňů s tou druhou by asi souhlasila většina národa.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (26x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře