Mimozemšťani útočí

9. duben 2008 | 18.57 |
› 

Nemají ho rádi? Kdo? Bosňan Radivoj Lajić, jehož dům už pětkrát zasáhl meteorit, je přesvědčen, že se stal terčem mimozemšťanů. Inu tvrdit, že mimozemšťani jsou malí zelení pumprdlíkové je asi dost naštvalo.

Experti na bělehradské univerzitě mu potvrdili, že všechny kameny, které jim přinesl, jsou meteority. Nyní zkoumají místní magnetické pole a snaží se zjistit, proč je majetek pana Radivoje Lajiće pro nebeská tělesa tak zajímavý.

Lajić, který už střechu svého domu v obci Gornja Lamovite vyztužil ocelovým nosníkem, má svoje vysvětlení. "Zcela jasně na mě útočí mimozemšťané. Nevím, co jsem jim udělal, ale žádné jiné vysvětlení, které by mělo smysl, nemám. Pravděpodobnost být zasažen meteoritem je tak malá, že když mně už jich sem spadlo pět, musí to být záměr," cituje jeho slova server Ananova.

První meteorit dopadl na jeho dům loni v listopadu a od té doby přiletěly další čtyři. K tomuto jevu dojde vždy, když hustě prší, nikdy za jasného nebe.

"Nejprve jsem nevěděl, co jsou zač ty podivně vypadající kameny, ale odborníci z bělehradské univerzity mi již potvrdili, že všechno to jsou meteority," kroutí Lajić hlavou.

"Útočí na mě mimozemšťané. Hrají si se mnou. Nevím, proč to ale dělají. Když začne pršet, nemohu strachy ani spát, že mi zase něco spadne na dům," uzavírá rozklepaným hlasem Lajić.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (21x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář