Psí život 2

14. duben 2008 | 23.43 |
› 

Doplňuji seznam nezbytných potřeb Vašich čtyřnohých miláčků o další veledůležitoub věc, která se jistě velmi rychle rozšíří. Přece hodný pániček nebude právě teď šetřit.

Péče o domácí mazlíčky opravdu nezná hranic! Naprostým hitem jsou nyní rakve určené speciálně pro psy nebo kočky. Domácího miláčka tak jeho páníčkové mohou stylově vypravit i na »poslední cestu«.

Výrobou rakví pro pejsky se zatím zabývá u nás jediná firma. Vyrábí rakvičky pro psy i kočky, které jsou k dostání v několika barvách a mají i sametové polstrování.Zájem o ně kromě lidí z celé republiky projevili i majitelé zvířat z Anglie nebo Ameriky.

O rakve mají podle majitele firmy zájem lidé nejen z měst, ale třeba i majitelé pejsků z malých vesniček. Většinou jsou všichni kvůli úmrtí zvířátka smutní a těší je alespoň to, že mu mohou dopřát důstojnou schránku.

Psí rakve jsou k dispozici v různých velikostech.Luxusní zvířecí rakve ovšem nejsou lacinou záležitostí. Jejich ceny se pohybují v cenových relacích od téměř dvou do necelých tří tisíc korun.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (13x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře