Pásy cudnosti

15. duben 2008 | 14.02 |
› 

Pásy cudnosti opět na scéně, ale nelekejte se, zatím to není u nás, takže naše holky o svůj kšeftík nepřijdou. Ovšem každé zlo je pro něco dobré. Zámečnici si budou pochvalovat tržbu za universální paklíče.

Ačkoliv se to v jednadvacátém století může zdát jako vtip, masérky v Indonésii zřejmě budou muset nosit pásy cudnosti. Majitelé masážních salonů po nich totiž požadují, aby nosily trička a kalhoty, u nichž se dá uzamknout zip takovým způsobem, aby nešly svléknout. Chtějí tak dát jasně najevo, že se u nich nenabízí sex.

Proti požadavku se ovšem zvedla vlna nevole ze strany organizací bojujících za práva žen, stejně jako z ministerstva pro ženské záležitosti. Nic to ovšem nemění na tom, že jsou v Indonésii masérky skutečně často zároveň prostitutkami.

"Tohle rozhodně není ta správná cesta, jak zamezit promiskuitě. Je to urážka žen, která ukazuje, že jsou něco špatného," řekla M. Swasonová z ministerstva listu Jakarta Post.

Jenže na Jávě už je v některých masérských salonech podobná praxe běžná. Masérky tam skutečně musejí mít své kalhoty "na zámek", aby tak bylo jasně dáno, že tam nejsou kvůli sexu, ale kvůli masáži. Otázkou také zůstává, zda "nedostupné ženy" zákazníkům salonů ještě více nerozproudí krev.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.17 (18x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář