Pobudy nepouštíme

18. duben 2008 | 12.01 |
› 

Sebevědomí našeho premiéra dostalo asi pořádnou ránu, když ho nechtěli pustit do nočního podniku. Inu být premiérem v "banánové" republice není to nejlepší vysvědčení.

Premiér Topolánek zjistil, že není tak mezinárodně proslulý, jak se domníval. Když se během návštěvy Kypru pokusil dostat na diskotéku s argumentem, že je premiér České republiky, dočkal se od vyhazovače jen výsměchu.

K nedorozumění došlo podle informaci kyperských novin v sobotu v noci, na konci prvního dne premiérovy návštěvy Kypru. Premiér Topolánek zašel po oficiálním programu s přáteli na pivo do podniku jménem Corner Pub, uvádí kyperský list Famagusta Gazette. Když se společnost chtěla přesunout do nočního klubu v centru Nikósie, narazila na nesmlouvavého vyhazovače. Toho nepřesvědčilo ani když Topolánek prozradil svou identitu.

No jasně, že je premiérem České republiky," řekl prý vyhazovač posměšně. Muž zodpovědný za kontrolu vcházejících hostů se zřejmě domníval, že jde o kanadský vtip. Topolánkovi se prý do klubu podařilo dostat až po tom, co zavolal majiteli klubu a ten spor urovnal.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (20x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář