Jaro a my

30. duben 2008 | 11.26 |
› 

Tak a máme to potvrzené, experti varují: Jarní počasí láká k nevěře! No, pokud si dopřejeme nějaký ten zábočák a jsme odhalení, tak se prostě můžeme vymluvit na jarní počasí. To přece za to může, my ne.

Teplé dny dokáží dělat s hormony divy.
Že se teploty už brzy můžou vyšplhat až ke 30 stupňům Celsia na konci dubna? Je to velmi pravděpodobné. Jaro je v plném proudu a o stoupajících teplotách svědčí i oblečení, ve kterém vycházíme ven. A hlavně dámy. Sukně se dívkám zkracují a čím dál častěji zahlédneme odkrytou kůži.A vědci varují – počasí svádí k nevěrám! Vedra posilují sexuální hormony, a my jsme pak v noci neklidní. Chceme se milovat!
Dejte si pozor na svého partnera! Tohle počasí přímo svádí k nevěřě.

Co třeba nevíte o nevěře
● Muži mají v genech zakódovanou tendenci ke střídání partnerek. Nacházejí si co nejmladší partnerky, prioritou je jejich vzhled. Ženy se zaměřují především na majetek a sociální postavení.
● Ženy dokážou nevěru odpustit spíš než muži.
● K prvním nevěrám dochází po třech až pěti letech vztahu.
● Dominantní lidé snášejí nevěru nejhůř.
● Muž začne žárlit pozdě. Tedy až poté, co zjistí, že jeho partnerka měla sexuální styk s jiným mužem. Žena žárlí dřív – když partner svým chováním začne upozorňovat, že »něco není v pořádku«.
● Počet nevěrníků zůstává léta stejný, jen vzrostl počet odhalených záletů. Mohou za to moderní komunikační technologie; mobilní telefony a e-maily.
● Ve starém Římě stínali nevěrným ženám hlavu. Milenci byli zabíjeni či mrzačeni podváděnými manželi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (27x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře