Tanga

1. květen 2008 | 15.43 |
› 

Takže milé dámy, co říkáte na tanga. Jsou sexy? Jsou pohodlné? A co vy, pánové? Vemete si místo slipů či trenýrek sexy tanga, abyste ohromili vaše společnice?

Asi málokdo ví, že tento sexy kousek prádla se nosí už třicet let, a módní experti tvrdí: Bude se nosit i dál! Záleží jen a jen na vás, na vašem vkusu a soudnosti. Špekatým boubelkám nedoporučuji, vypadají potom hrozně.

Trochu historie: Tanga nosili už příslušníci afrických kmenů, exotičtí tanečníci a ve třicátých letech byly oblíbené mezi erotickými tanečnicemi. První masový úspěch zaznamenala v sedmdesátých letech v Brazílii, kde byla předváděna na plážích jako dámské plavky.Takže nic nového pod sluncem, že.

A muži a tanga. Třeba baletní umělci se bez tohoto prádla neobejdou, manekýni nebo zápasníci sumo je mají také v oblibě. Někdo je odvážný a vezme si je na pláž.O umělcích nepochybuji, ti jsou všichni tak trochu praštění a zápasníků sumo u nás asi moc nebude.


Pokud chcete kvalitu, tak určitě je nebudet kupovat v tržnici. Právě tam nejvíc hrozí, že si koupíte sice kousek levnější, ale z nekvalitního materiálu. Riskujete tak případně zdravotní komplikace. Ceny u dobrých firem se pohybují od 300 korun za jednoduché bavlněné až po 1000 Kč a výše za luxusní provedení. Trochu přehnaná cena za takový mrňavý kousek textilu, ovšem, kdo na to má...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.03 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře