Nebaví je sex

13. květen 2008 | 15.30 |
› 

Kam ten svět spěje?! Nezájem o sexuální život u mužů se může začít projevovat už kolem třiceti let. ... V tomhle věku byla naše generace navrcholu a stihalo se doma i u sousedky.

Odborníci na vztahy tvrdí, že rostoucí počet mužů středního věku ztrácí zájem o sex. Během posledních deseti let vzrostl počet mužů, kteří o sex prostě nemají zájem, dokonce o celých čtyřicet procent.

Jak uvádí organizace Relate, poskytující terapii a sexuální poradenství, ještě před deseti lety k nim nechodili takřka žádní muži, kteří by měli problém se ztrátou zájmu o sex. Většina mužů, kteří je teď s tímto problémem kontaktují, je ženatých a ve věku mezi třiceti a padesáti lety.

"Dříve k nám muži chodili kvůli problémům s impotencí, ale to teď vyřešila Viagra. S čím se setkáváme teď je velký počet mužů, kteří říkají: 'Můžu mít sex, jsem toho schopen, ale nechci. Nic mi to nepřináší.' A to je velmi závažné. Je to psychosexuální dysfunkce a nejen o psychický problém ve vztahu. Tito muži neztratili zájem jen o své partnerky, ale o sex vůbec," řekl manažer organizace Raleate Peter Bell

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.08 (48x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář