Co nato kardinál

13. květen 2008 | 20.14 |
› 

Tak to je opravdu bomba! Kardinálova neteř se veřejně svléká, aby potrápila svého vypečeného strýčka, který má u ní pár pěkně velkých hříšků. Ani vysoký církevní služebník není vždy příkladem pro své ovečky.

Neteř španělského kardinála se na protest svému strýci svlékla pro erotický časopis. Magdalena Rouco Hernandez (27), matka dvou dětí, se na obálce časopisu objevila v červeném podvazkovém pásu a podkolenkách, jen aby naštvala strýčka.

Kardinál Antonio Maria Rouco Varela, hlava španělské katolické církve, je blízkým přítelem papeže a spolu s ním zastáncem ultra konzervativních myšlenek. Naposledy ostře vystoupil proti sňatkům homosexuálů a proti zjednodušení rozvodových řízení. Neteř je na svého strýce naštvaná pro jeho nezájem o vlastní rodinu: "Když zemřel můj otec ani neposlal kytku, natož aby se na pohřbu ukázal. Vymlouval se, že měl schůzku s papežem, ale lhal. Neprojevil lítost ani nad smrtí mojí matky, nebo když můj manžel přišel o práci.Káže vodu, ale pije víno. Je to pokrytec."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (29x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře