Dvě židovské

14. květen 2008 | 12.05 |
› 

Narazil jsem na dva židovské vtipy, tak je sem přidávám. Myslím, že jsou celkem povedené a trochu nám pozvednou náladu. Kdo je zná, tak snad dostane v příští zásilce větší porci úsměvu.

Mojše se v nemocnici zotavoval po operaci. Na pokoj přišla jeptiška, aby si popovídala s pacienty a tak je potěšila a povzbudila. Jak přišla řada na Mojšeho, rychle se dostali v hovoru na Mojšeho rodinu - manželku a jedenáct dětí. "Jedenáct dětí," radovala se jeptiška, "to jste velmi dobrá katolická rodina, je vidět, že Bůh z vás má radost, když vám tak žehná!" - "Je mi líto," opatrně se ohrazuje Mojše, "ale my nejsme katolíci, my jsme židé." - "Židé!" zavřeštěla jeptiška a odsedla si, "pane, vy musíte být sexuální maniak!"

Avrum se strašně chytne se svojí Šaron. Aby hádku nestupňoval, odejde radši do kina. Později večer už poměrně smířlivě volá domů, aby zjistil, jaká je situace. "Dobrý večer, miláčku. Máš něco k večeři?" V odpověď mu je však "...a co si myslíš, ty cvoku?!? Jed připravuju, jed bude k večeři!" - "Tak víš co, miláčku?" zkouší Avrum vydržet ve smířlivém tónu, ale nedá mu to, "tak se s tím moc nezdržuj, udělej jenom jednu porci, já zůstanu na večeři venku."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (29x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře