Novodobý Othello

17. květen 2008 | 11.56 |
› 

Nevěra je stará jako lidstvo samo a zřejně nevymizí. Moderní technika ji poskytuje nové možnosti, ale i tresty jdou s dobou. Othello by se asi divil, jaké metody používají novodobí žárliví manželé.

Paula Osborna(44) natolik rozčílil románek jeho o rok mladší manželky Sharon, že ji nejprve vyhodil z domu a pak ji ještě nabídl na prodej.

"Prodám: Podvodnici, lhářku, záletnou poběhlickou manželku. Nejvyšší nabídce," napsal Osborn na dražební server eBay, který okamžitě zaplavila řada dotazů od uživatelů přeposílajících si link po celém světě.

Paul se letos v březnu doslechl, že ho manželka, s níž je ženatý 24 let, podvádí se svým kolegou v práci. "Začal jsem jí prohlížet e-maily a zjistil jsem, že ty pomluvy byly pravdivé," řekl britskému listu The Sun.

"Vedla s tím chlapem sexuální řeči a plánovala s ním budoucí život. Byl jsem naprosto zničený. Sbalil jsem jí věci a nechal je na chodníku před domem."

Po čase ho Sharon uprosila, aby ji vzal zpátky. Paul to udělal, ale o dva týdny později se znovu přesvědčil, že ho podvádí. "V návalu vzteku jsem dal ten inzerát . Později jsem ho stáhnul, protože mi došlo, že to není správné. Ale měl jsem opravdu hrozný vztek."

Sharon ale mezitím podala trestní oznámení a policie začala případ vyšetřovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (21x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář