Může Vás zajímat

18. květen 2008 | 10.49 |
› 

Na dnešek jsem vybral pár zajímavostí a užitečných rad, které se Vám můžou hodit v běžném životě. Některé mylné názory drží lépe jak tapeta na stěně a je nejvyšší čas uvést je na správnou míru.

Nos Vás práskne!
Jste v posteli ďábel, nebo lenoch? Nos na vás napráská vztah k sexu! Nosů, frňáků, skob i pršáčků je nepřeberné množství. Britští vědci se rozhodli, že je prozkoumají a zjistí, co je pravdy na rčení »podle nosa poznáš kosa«. Jejich závěry jsou nesmírně zajímavé – každý má prý na nose »napsáno«, jak je na tom se sexem a jak se chová v posteli! (plastika to zachrání)

Co je to europivo?
Drtivá většina Čechů vůbec netuší, co se pod pojmem europivo skrývá. Někteří si myslí, že jde o soukromou značku piva.
Omyl, jde o pivo se zaměnitelnou chutí. Je uvařené tak, aby chutnalo co nejvíce lidem. Když ho pijete, nepoznáte ani, kde ho vyrobili. Europivo je postrach všech opravdových pivařů. (
už kazí i naše pivo-hanba!)

Sex může u mužů způsobit infarkt!
Výzkum dokazuje, že šance na infarkt při sexu je u 50letého nekuřáka 1:500 000. Infarkt při milování hrozí jen lidem, kteří mají nemocné srdce anebo pociťují pravidelnou bolest na hrudi. Sex zvyšuje množství srdečních úderů na 130 za minutu, 15vteřinová chůze do schodů má ale naprosto stejný efekt. (chůze do schodů však příjde levněji)

Je nebezpečné kombinovat antibiotika a alkohol?
Alkohol a většina antibiotik na sebe nemají žádný vliv. Jedinou výjimkou je metronidazole, jenž se užívá na infekci. Ten v kombinaci s alkoholem vyvolává zvracení. (znám lidi, kteří propíjejí i antabus)

Zubní bělící pasty, podfuk!
Krásně bílé zoubky! Kdo by po zářivém úsměvu netoužil... Také si proto nejméně dvakrát denně čistíte zuby zubní pastou s bělicím efektem? Zřejmě zcela zbytečně! Odborníci o nich tvrdí: Neúčinkují! "Název těchto past úspěšně mate spotřebitele," říká D.Houšová, primářka Výzkumného ústavu stomatologického. Aby se docílilo vybělení zubů, musejí se používat tzv. speciální oxidační prostředky. Ty se ale v takové koncentraci, aby byly účinné, nesmějí do běžných zubních past přidávat. (hlavně zaplaťte)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.04 (28x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář