Kondomy a móda

18. květen 2008 | 18.21 |
› 

Myslíte si, že se už nedá nic vylepšit na kondomech? Tak to jste na omylu. Máme tu další novinku pro sexuální maniaky. Kdy se tohle zboží dostane k nám nevím, ale naši obchodníci si určitě pospíší.

Móda vládne nejen světu oděvů, nábytku nebo mobilních telefonů. Designový může být v dnešní době i sex. Stačí si objednat moderní designové kondomy.

Pokud vám vadí v ložnici rozsvícený lustr či lampa, ale úplná tma také není to pravé, vše vyřeší fosforeskující kondom. Světla z něj není moc, ale buďte si jisti, že vaše milování dokáže prozářit.

Koho nezaujmou fosforeskující kondomy, a přece jen chce svoji ložnici něčím zpestřit, nemusí zoufat. Jiná firma nabízí kondomy v umělecky ztvárněných obalech.

V kolekci má několik desítek různých provedení tak, aby si na své přišel skutečně každý. Od obrázků se zvířaty nebo sportovní tématikou po kondomy určené speciálně gayům.

Na jednom z kulatých designových obalů je ale například i šikmá věž v Pise, jiný je ozdobený komiksovým obrázkem. Nechybí ani obaly s lehce erotickými fotografiemi. A to buď žen nebo mužů - to podle toho, jakým dvojicím má kondom zpestřit milování.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (24x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář