Panna

19. květen 2008 | 19.04 |
› 

Pomluvy dohnaly šedesátiletou ženu k radikálnímu řešení, aby prokázala svoji nevinnost. Inu drbny jsou všude stejné a vidí i to, co se nikdy nestalo. Neznáte taky nějakou takovou paní se zaručenými zprávami?

Rumunka zhnusená drby svých sousedů se rozhodla podstoupit gynekologické vyšetření, aby svému okolí dokázala, že je stále ještě pannou. Šedesátiletá Rodica Trandafirová z oblasti Bacau ve východním Rumunsku ihned o výsledku testů, které dokazovaly její nevinnost, informovala své sousedy a rozeslala jim kopii potvrzení, které obdržela od lékaře.

"Už jsem měla dost těch povídaček. Neustále říkali, že mi do domu chodí muži ve dne i v noci," řekla Rumunka, které už její gynekolog vydal potvrzení o tom, že je doopravdy panna. Tento certifikát žena zkopírovala a odeslala všem sousedům, aby učinila přítrž těmto pomluvám. Informovala o tom agentura Ananova.

"Byly to opravdu drsné povídačky. Muži, o kterých se tu začalo povídat, mi v domě pomáhají s prací, kterou bych já sama nezvládla. Dělat takové závěry o ženě mého věku je opravdu nechutné. Doufám, že teď všichni zmlknou," řekla šedesátiletá Rumunka pro tamější tisk.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (21x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře