"Statečná" policie

24. listopad 2006 | 13.48 |
› 

Tři muži z protinarkotického oddělení se totiž dostali při lovu na narkobarona do přestřelky s takřka stoletou stařenkou. Kathryn Johnston (92) se totiž domnívala, že jde o lupiče a všechny tři postřelila. Policisté ji nakonec zabili doslova jako psa.

Vypadalo to jako příprava k přepadení. Tři muži v civilu se připlížili k dveřím Kathrynina bytu a pokusili se je vyrazit. Byli si jisti, že jsou u bytu drogového bosse, kterého chtěli zatknout.

Mnohonásobná babička Kathryn Johnston byla pro změnu přesvědčena, že ji chtějí vykrást pouliční gangsteři. A protože byla ženou činu, vytáhla revolver, a když dveře povolily, začala pálit jak Divoký Bill.

Co rána, to zásah. První policista odpadl s prostřelenou rukou, druhý dostal zásah do stehna a třetí do ramene. Vyplašení muži zákona neváhali a palbu opětovali, aniž by zjišťovali, na koho vlastně míří. Když přestali střílet, našli v bytě ležet mrtvou stařenku.

"Moje teta ten byt neopustila 17 let," zoufá si neteř zabité stařenky. "Ty bestie ji zastřelily jako psa!" Policie, na kterou se snesla vlna kritiky však tvrdí, že policisté šli na adresu, která jim byla zadána informátorem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.57 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře