Vymítači ďábla

29. květen 2008 | 10.02 |
› 

Žijeme v moderním světě nebo k nám zavítal středověk? Jak si vysvětlit nové exorcisty, kteří si otevírají živnosti a lidé k nim chodí a platí. Česká vymítačka ďábla: Zbavím vás prokletí ... za mírný poplatek.

Máte výpadky paměti, jste agresivní a nic se vám nedaří? Můžete být prokletí, nebo dokonce posedlí ďáblem. Pomoci vám může vymítání. Dnes už se nemusíte obracet jen na kněze. T. Labovská tvrdí, že svede všechno, co církevní exorcisté.

"Přítomnost posednutí obvykle odhalím na první pohled, stačí se soustředit," vysvětluje vymítačka. Kromě exorcismu se věnuje i věštění a numerologii. "Když si nejsem jistá, používám certifikovanou metodu Spiritual Response Therapy. Jejím autorem je americký pastor Robert E. Detzler. Pomocí tabulek a kyvadla dovedu odhalit posednutí.

Riziko posednutí prý hrozí zejména na hřbitovech, márnicích ale i léčebnách dlouhodobě nemocných nebo věznicích. "Tyto negativní bytosti fungují v podstatě jako parazité, napadají zejména energeticky oslabené lidi. Někdy se ale může stát, že si posednutí přivodí člověk sám. Hlavně mladí lidé dneska nebezpečně experimentují s magií." Hodinová konzultace vyjde na 500 Kč, cena samotného vymítání je smluvní. Záleží na tom, jak nebezpečná bytost vás posedla.

A jak samotné vymítání probíhá? "Důležité je zjistit, o jakou bytost konkrétně jde. Někdy ji stačí oslovit a poručit jí, aby odešla. Jindy je to dramatičtější. Člověk se prý musí dostatečně uzavřít. "Kdybych si nedávala pozor, mohla by se ta bytost přesunout do mě. Církevní exorcisté pracují s vírou a křesťanskými symboly, to já nepotřebuju," tvrdí Labovská a jedním dechem dodává, že má i tak stejné výsledky. "Církev nerada uznává, že by se exorcismu mohl věnovat i někdo jiný. Myslí si, že mají na vymítání monopol."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.02 (48x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Vymítači ďábla monalisa@razdva.cz 25. 05. 2013 - 14:10