Sex a počasí

2. červen 2008 | 19.31 |
› 

Pánové, nastává nám pěkný čas a to je to pravé pro sexuální hrátky. Odhalená bříška, krátké sukýnky, to vše nás rajcuje a ženy toho opravdu umí využít. Nejlepší sex je prý v sobotu, ale ani ve všedních dnech by se nemělo zahálet.

Sluníčko pálí, je nádherné horko. Holky ze sebe sundávají každý i sebemenší kousek oblečení, který by překážel při opalování. Chlapi vyrážejí ven jen v šortkách. Pohled na poloobnažená těla a síla slunečních paprsků vyvolávají příjemné pocity a přímo vybízejí k sexuálním hrátkám.

Sobotní milování je podle odborníků tím nejpříjemnějším a nejúžasnějším! Důvod je velmi jednoduchý. "Nejsme unaveni z práce, po pracovním týdnu si v sobotu ráno přispíme a hlavně, máme na sebe mnohem víc času," usmívá se psycholožka J.Krocková.

Chuť na sex stoupá s krásným počasím zejména u chlapů. Sociologický průzkum sexuologů z britského Birminghamu dokonce tvrdí,že muži chtějí v létě sex 6x častěji než v zimě!Důvodů je hned několik. V první řadě teplé a slunečné počasí zlepšuje náladu, vyplavují se hormony štěstí endorfiny a na sex je prostě lepší nálada. Muže navíc dráždí ženy, které v létě chodí odhalené a obluzují je svými vnadami. "Mužskou sexualitu stimulují zrakové podněty.Podívejte se, jak ženy chodí, mají odhalená bříška, v pupíku piercing, tílko bez podprsenky," uvádí Krocková.

Pozadu nezůstávají ale ani ženy. S příchodem letních měsíců se zvyšuje zájem lidí o sex. Mívají lepší náladu a také si častěji vychutnají skleničku alkoholu, který snižuje zábrany.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.03 (35x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře